• Alan Adı
  • Web Hosting
  • Sunucu
  • Diğer Hizmetlerimiz
  • Kurumsal
Sepet 0

Firmamız Hakkında

Alan adı, hosting ve kiralık sunucu hizmetleri ile 11 yıllık deneyimini ortaya koyan ve yüzlerce kurumsal müşteriye hitap eden Datarelive yüksek performans sunmak üzere sürekli optimize edilen sunucuları ve hosting paketleri ile sizi bir adım öne geçiriyor.

HakkımızdaTeknoloji ve Bilişim Dünyasının Yükselen Yıldızı DataRelive

Data Relive markası 2011’den bu yana teknoloji ve veri hizmetleri sektöründe yürüttüğü faaliyetlerini, 2014 yılından itibaren Data Relive Bilişim İnternet Hizmetleri resmi adıyla sürdürmektedir.

Alan adı sorgulama, kayıt ve transfer hizmetleri, web hosting (saklama ve barındırma) hizmetleri, fiziksel ve sanal sunucu kiralama hizmetleri, bulut sistemleri gibi hizmetlerle teknoloji ve bilişim dünyasına katkı yapmakta, Türk kullanıcının online varlığına özel ve önemli bir destek sağlamaktadır.

Data Relive olarak biz hosting ve veri hizmetleri sunan bir firmanın önceliklerini biliyoruz: Müşterilerine ihtiyaç duydukları altyapı hizmetlerini sağlarken bunu en son teknolojiyi kullanarak gerçekleştirmek ve müşterilerimizin teknik olarak daima elini güçlü kılmak.

Müşteri memnuniyeti bizim için çok fazla anlam ifade eder ve kesinlikle sadece bir iş terimi değildir. Müşteri hizmetleri ve sürekli devam eden güçlü bir teknik desteğe çok fazla ihtiyaç duyan bir sektörde hizmet veriyor olduğumuzun bilinciyle hareket etmekteyiz. Bu sebeple 7/24 uzman desteğini ve müşterilerimizle etkin bir iletişimi temin etmeyi önemli prensiplerimizden biri haline getirmiş bulunmaktayız.

Güçlü Altyapı ve Yüksek Performansın Adresi

Yeni nesil donanımları kullanmanın ve güçlü bir mali yapıya sahip olmanın avantajlarından hem sektörel rekabette bir adım önde olmak adına ve hem de müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitesine yansıtarak faydalanıyoruz.

Türkiye İngiltere ve Fransa lokasyonlarımızla kullanıcılarımıza hızlı, yüksek performanslı ve kesintisiz bir teknoloji hizmeti sunmanın gururunu ve keyfini yaşayan bir firma olarak günden güne imkanlarımızı daha da geliştirmekteyiz.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızı deneyimli ve uzman ekibimizle son süratle sürdürmeye ve Türkiye’de internet kalitesine katkı sunmaya devam edeceğiz.

İşte Data Relive Kalitesini Tercih Etmeniz için Bazı Nedenler

- Haftanın 7 günü ve 24 saat boyunca izlediğimiz sistemimizle %99,8 oranında ulaşılabilirlik garantisi sunduğumuz kullanıcılarımıza karşı daima başımız dik bir şekilde hizmet verebiliyoruz.

- Güçlü mali yapımız ve uluslararası alanda en iyi bilinen firmalarla çalışmamız sayesinde tüm sunucu ve altyapı donanımlarımız size daima kesintisiz, kaliteli bir hizmet vermemize olanak sağlamaktadır.

- Özellikle bizim sektörümüzdeki en temel ihtiyaç ve sıkıntılardan birisi olarak; 7/24 teknik destek ve müşteri hizmetleri, her gün her saat ve her dakika bize ulaşabileceğinizi ve karşınızda size yardım edecek bir muhatap bulabileceğinizi garantiler.

- Uygun fiyatlar ve %100 memnuniyet garantisi ile güvenle Data Relive kalitesini tercih edebilirsiniz.

Powered by WHMCompleteSolution